از بین بردن جای تاتو | برطرف کردن تاتو با لیزر | رفع تاتو |متخصص پوست و مو
15167
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15167,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

از بین بردن جای تاتو

از بین بردن جای تاتو

۱۴ شهریور از بین بردن جای تاتو

از بین بردن جای تاتو

افراد بسیاری هستند که بعد از گذشت چند سال از تاتوی خود و یا ظاهر آن احساس رضایت ندارند و دوست دارند که آنها را از روی پوست خود بردارند .در صورتی که بخواهید تاتو را از روی پوست خود بردارید باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا بتوانید از آنها رهایی پیدا کنید.متخصص پوست و مو می تواند بهترین را ه حل درمانی را برای شما در نظر بگیرد.
علل نارضایتی از تاتو
به دلیل یکسان نبودن طرح  ابروها و یا خط چشم در  افراد
تطابق نداشتن طرح تاتو با طرح مورد نظر شخص
کسانی که به رنگ تاتو حساسیت نشان داده اند .

از بین بردن جای تاتو

برای برطرف کردن تاتو چه راه حل های درمانی توسط متخصص پوست و مو ارائه می شود ؟

یکی از روش ها جراحی بوده که با این روش  همان محل  برداشته می شود  و بعد از آن ناحیه مورد نظر بخیه زده می شود.
یکی از رو ش ها درمابرژن بوده که محل تاتو شده تراشیده می شود.
برای از بین بردن خالکوبی های سطحی می توان از روش میکرودرم ابریژن استفاده کرد تا  به صورت سطحی ناحیه مورد نظر تراشیده می شود و رنگ تاتو  از بین می برد.
کرایوتراپی که از طریق نیتروژن مایع انجام میگیرد و در نهایت رنگ تاتو از پوست خارج میشود .
اما از بهترین رو ش ها می توان به لیزر فرکشنال co2اشاره کرد.معمولا برای استفاده از این روش نیاز به تعداد جلسات متعدد است تا نتیجه لیزر بر روی تاتو به طور کامل پدیدار شود.معمولا  انجام لیزر بعد از سه جلسه می تواند جای تاتو را از بین ببرد .
در صورتی که متخصص پوست و مو برای شما این روش را به کار بگیرد برای مدت کوتاهی قرمزی بر روی پوست دیده می شود و بعد از گذشت چند روز از بین خواهد رفت .
برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه زیبایی پوست و لیزر موهای زائد  می توانید با دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو  در ارتباط باشید .

بدون نظر

ارسال دیدگاه

پنج − 3 =