از بین بردن لکه های پوستی | رفع لکه پوستی | جوانسازی پوست | دکتر حمیده آقایی
15198
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15198,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

از بین بردن لکه های پوستی

۰۱ مهر از بین بردن لکه های پوستی

از بین بردن لکه های پوستی

یکی از آسیب هایی که در پوست دیده می شود لکه های قهوه ای رنگ پوستی می باشد.برای از بین بردن لکه های پوستی روش های متفاوتی وجود دارد .استفاده از پماد ها و محلول ها ،استفاده از داروها و یا لیزر درمانی می تواند هر یک از روش های پیشنهادی متخصص پوست و مو باشد .در این مقاله از بین بردن لکه های پوستی را توضیح خواهیم داد.

دلایل ایجاد لکه های پوستی

  • قرار گرفتن بیش از حد پوست در معرض نور خورشید
  • مسائل ژنتیکی
  • عدم توازن هورمونی
  • سایر موارد

معمولا افرادی که دارای پوست های حساس هستند به سرعت بعد از قرار گرفتن در نور خورشید لکه های قهوه ایی رنگ در پوست انها ایجاد می شود دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو به همه افراد پیشنهاد می کند  که از ضد آفتاب های با spf مناسب استفاده کنند تا از این امر جلوگیری شود .

لیزر درمانی برای از بین بردن لکه های پوستی

مکانیز م اصلی لیزر درمانی برای از بین بردن لکه های پوستی در واقع هدف قرار دادن ملانین موجود در پوست می باشد رنگ دانه های موجود در لکه های پوستی پرتوهای تابیده شده لیزر  را جذب می کنند و باعث می شود این رنگ دانه ها گرم شوند و به ذرات ریزی تبدیل شوند و سپس در فرآیند رشد طبیعی پوست و تولید کلاژن در پوست این لکه ها  محو می شود .
انجام لیزر درد چندانی ندارد و بنا بر تشخیص متخصص پوست و مو شما باید برای از بین بردن لکه های پوست خود طی چند جلسه درمان را ادامه دهید  تا نتیجه مورد نظر حاصل شود .
شاید روش های بسیاری برای از بین بردن لکه های پوستی وجود داشته باشد اما می توان گفت لیزر درمانی موثر ترین آنها بوده که می تواند لکه های تیره تر را هم از بین ببرد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو و لیزر

بدون نظر

ارسال دیدگاه

8 + سیزده =