02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / از بین بردن جای جوش و اسکار / تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ

تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ  

جهت اینکه تمام جای جوش و اسکار باقی مانده از بین روند می توان هم از روش سابسیژن و هم از میکرونیدلینگ استفاده کرد . به صورت کلی جای جوش به سه دسته مختلف تقسیم می شود که راج ترین آن اسکار آتروفیک می باشد که در سطح پوست به شکل حفره هایی مشاهده می شود . دلیل رخ دادن این اسکار می تواند التهاب مزمن باشد . دسته دوم را جوش های کلوئید تشکیل می دهند که شکل و ظاهر بسیار ناخوشایندی را برای صورت به وجود می آورند .

 

 

 

تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ

تفاوت سابسیژن با میکرونیدلینگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسکارهایی که با رنگ های مختلف می باشند جز دسته سوم هستند که علت متغیر شدن این رنگ می تواند بالا رفتن ملانین یا کم شدن ملانین باشد .

با دخیل کردن روش سابسیژن و میکرونیدلنگ می توان جای جوش های برآمده و فرو رفته را برطرف کرد اما روش های این دو بسیار با هم تفاوت دارد . متخصص پوست پس از اینکه جای جوش ها را ارزیابی کرد نوع روشی که باید برای از بین بردن آن ها استفاده شود را انتخاب می کند که زیبایی صورت را به فرد برگرداند . سابسیژن برای تمامی اسکارها اثرات متفاوتی دارد امکان دارد در بعضی از اسکارها کمتر نتیجه دریافت شود به همین علت مشخص شدن نوع جای جوش به وسیله متخصص پوست اهمیت بسیاری دارد .

سابسیژن برای جای جوش

به وسیله سابسیژن در پوست برشی به وجود می آید که این را باید گفت که این روش غیر تهاجمی می باشد و توسط یک سوزن منحصر به فرد و باریکی انجام می شود که سوزن کانولا نامیده می شود . اسکارهایی که فرو رفته و به شکل حفره هستند می توانند بهترین نتایج را از سابسیژن داشته باشد . در این روش به دلیل برشی که به وسیله سوزن سابسیژن رخ می دهد احتیاج به ترمیم دارد که در نتیجه این ترمیم کلاژن و الاستین جدیدی تولید می کند و تمامی فرو رفتگی ها را از بین می برد .

میکرونیدلینگ برای جای جوش

میکرونیدلینگ توسط یک ابزار مخصوصی انجام می شود این ابزار حاوی سوزن هایی می باشد که در نواحی مورد هدف به پوست نفوذ کرده و موجب تولید کلاژن و الاستین جدیدی می شود و در نتیجه جای جوش و اسکار از بین می روند .

 

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی دکتر حمیده آقایی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

 

 

 

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =