02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / جوانسازی پوست / جوانسازی پوست دست
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست

فارغ از آسیب هایی که نور خورشید به دست می زند، و یا عدم مراقبت از آن ها، دست ها یکی از قسمت هایی هستند که با گذشت زمان و افزایش وزن، الاستیسیته و ظاهر طبیعی و اولیه خود را از دست می دهند و پیرتر به نظر خواهند رسید. می توان با روش جوانسازی پوست دست آن ها را به حالت اولیه برگرداند و زیبا کرد.

 

 

 

جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با افزایش سن، رگ های روی دست، برجسته تر می شوند، تاندون ها مشخص می گردند و استخوان ها نیز برآمده خواهند شد. این تغییرات کاملا طبیعی هستند و برای تمامی افراد اتفاق می افتند. اما کسانی که از ظاهر دست های خود رضایت ندارد، به دنبال جوانسازی پوست دست خود خواهند بود.

استفاده از کرم های آبرسان و مرطوب کننده دست، با فراهم کردن محیطی مرطوب، باعث به تاخیر افتادن روند پیری دست ها می شوند، اما کمکی به بازگشت استحکام و مقاومت دست ها به حالت اولیه نمی کنند، در واقع استفاده از کرم، روش موقتی محسوب می شود. اما روش های جوانسازی دست، روشی بسیار آسان و موثر در از بین بردن آثار افزایش سن می باشند.

تزریق فیلر یکی از روش های موثر در رفع چین و چروک های دست می باشد. هیالورونیک اسید، یکی از رایج ترین فیلرهای مورد استفاده می باشد. این ماده به طور طبیعی در بدن وجود دارد، تزریق این ماده، باعث ترمیم و چین و چروک های دست خواهد شد.

تزریق PRP (پلاسمای غنی از پلاکت). در این روش، خون از خود بیمار گرفته می شود، سرم و پلاسما در دستگاه سانتریفوژ از هم جدا می شوند و سپس، پلاسمای غنی از پلاکت به دست تزریق خواهد شد. نتایج جوانسازی پوست دست، سه تا چهار هفته بعد از تزریق مشخص خواهد شد و بیش از دوازده ماه ماندگاری دارد.

در این روش، پلاسمای جدید غنی از فاکتورهای رشدی است که باعث تحریک کلاژن سازی و تولید سلول های جدید می شود، در نتیجه، استحکام، خاصیت ارتجاعی و ظاهر پوست دست به حالت طبیعی و اولیه خود بر می گردد و از آن جایی که خون، از خود فرد گرفته می شود، هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد.

لیزر فراکشنال (RF)، یکی دیگر از روش های جوانسازی دست است. در این روش، با تابیده شدن لیزر به بافت های سالم دست، روند کلاژن سازی تسریع می یابد، در نهایت، پوست دست ضخیم تر، جوان تر و مستحکم تر خواهد شد و آثار افزایش وزن و خطوط دست نیز از بین خواهد رفت.

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی دکتر حمیده آقایی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =