سوالات متداول در مورد سابسیژن

دسته‌ها

سوالات متداول در مورد سابسیژن

روش سابسیژن یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد که برای از بین بردن جای جوش و اسکار مورد استفاده قرار می گیرد .امروزه روش های مختلفی در زمینه جوانسازی پوست و از بین بردن و اسکار و جای جوش مطرح شده است ، که هر یک از این روش ها کاربرد مختلفی دارد، در این مقاله توضیحاتی در رابطه با سابسیژن ، یکی از  روش های جوانسازی پوست ، که دارای تاثیر گذاری بسیار بالایی است ، داده می شود.

این روش در درمان جای جوش بسیار تاثیر گذار می باشد. افراد بسیاری هستند که روش های مختلفی را برای درمان جای جوش و اسکار خود امتحان کرده اند اما نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرده اند در این افراد انجام سابسیژن بسیار توصیه می شود . در این مقاله با مطرح کردن برخی از سوالات و پاسخ دهی به آن ها در رابطه با سابسیژن توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا با این روش جوانسازی پوست آشنا شوید .

سابسیژن

سابسیژن

سوالات متداول در مورد سابسیژن:

1- سابسیژن چگونه موجب از بین بردن جای اسکار و جوش می شود ؟

یکی از سوالاتی که ذهن افرادی که خواهان انجام سابسیژن هستند را درگیر کرده است نحوه انجام این روش می باشد ، در این روش چسبندگی بین پوستی که عامل اصلی جای اسکار و جوش است با استفاده از سوزن نازک و ظریفی به نام کانولا بعد از بی حسی موضعی از بین می رود . با حرکات افقی سوزن کانولا این چسبندگی های بین پوستی از بین می رود و پوست شروع به ساخت کلاژن جدید می کند و در نتیجه این کلاژن سازی پوست ترمیمی می شود و عمق فرورفتگی ها پر می شود .

2- با چند جلسه سابسیژن می توان مشکلات پوستی را از بین برد ؟

تعداد جلسات سابسیژن را متخصص پوست تعیین می کند در صورتی که در جلسه اول فرد نتیجه دلخواه خود را دریافت نکرد و عمق فرورفتگی ها شدید بود نیاز به تکرار مجدد سابسیژن یا ترکیب این روش با سایر روش های جوانسازی پوست می باشد .

3- آیا سابسیژن دردناک می باشد ؟

قبل از سابسیژن در ناحیه مورد نظر از بی حسی موضعی استفاده می شود که باعث می شود فرد دردی را احساس نکند .

4- سوزن های سابسیژن به چه نحوی به پوست وارد می شوند ؟

سوزن هایی که در سابسیژن استفاده می شوند بسیار ظریف هستند که به سطح پوست وارد می شوند و تا عمق مشخصی می روند و با وارد کردن فشار کمی و حرکت های مداوم شکاف را ایجاد می کند . با وارد شدن این سوزن ها به عمق مورد هدف و ایجاد شکاف لازم و ترمیم این شکاف پوست کلاژن و الاستین جدید تولید می شود.

دکتر حمیده آقایی متخصص پوست – مو و زیبایی با مهارت هایی که دارد می تواند تمامی روش های جوانسازی پوست و زیبایی پوست صورت را با بهترین روش و به روز ترین متد انجام می دهد . دکتر آقایی مهارت منحصر به فردی در انجام لیزر فرکشنال دارد و می تواند نتیجه رضایت بخشی را از آن بیمار کند . همچنین شما عزیزان می توانید جهت جوانسازی پوست و مشاوره های لازم و تعیین وقت قبلی با شماره 02144045151 تماس حاصل نمائید .

5- تعداد جلسات مورد نظر برای سابسیژن چه قدر می باشد؟

تعداد جلسات درمانی سابسیژن به عوامل های گوناگونی همانند شدت اسکار بستگی دارد . معمولا سابسیژن دو الی سه جلسه را به خود اختصاص می دهد که هر کدام از این جلسه ها به فواصل 6 هفته ای انجام می شود . در مواردی که شدت اسکار کم باشد شاید با یک جلسه بتوان نتیجه خوبی دریافت کرد .

6- سابسیژن چه کاربردهایی دارد؟

سابسیژن در موارد فراوانی استفاده می شود و جای اسکار را از بین می برد به همین خاطر موجب زیبایی پوست می شود . امکان دارد در بعضی از افراد که به آبله مرغان مبتلا شده اند جای اسکار باقی مانده از این بیماری به تدریج و به مرور زمان برطرف نشده باشد که به وسیله سابسیژن میتوان این جای اسکار را از بین برد .

سوالات متداول در مورد سابسیژن

سوالات متداول در مورد سابسیژن

در مواقعی که حیوان قسمتی از بدن را می گزد امکان دارد موجب شود که جای اسکار باقی بماند که سابسیژن می تواند این مسئله را برطرف کند .

بعضی از جوان ها با مشکلاتی مانند جوش های جوانی روبرو هستند که بعضی از این جوش ها دارای عمق هستند و جای آن ها از بین نمی رود . به وسیله سابسیژن می توان جای جوش ها را از بین برد و ظاهر زیبایی را در پوست به وجود آورد .

7- آیا سابسیژن دارای عارضه ای می باشد؟

در گذشته به علت اینکه از سوزن هایی با ضخامت در سابسیژن استفاده می شود بیمار درد زیادی را تحمل می کرد و نیز ورم و کبودی زیادی پس از جراحی مشاهده می شود اما امروزه به علت اینکه استفاده از سوزن های ظریف این عوارض تحت هیچ شرایطی مشاهده نمی شوند .

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

M
"

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

روزهای کاری

یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه

آدرس

فلکه دوم صادقیه, خیابان اعتمادیان, پشت بیمارستان ابن سینا, ساختمان فدک, پلاک ۲۸, طبقه۴ , واحد ۱۹

ساعت کاری

00:00 – 00:00