لیزر موهای زائد صورت | لیزر مو | لیزر موهای اضافه | دکتر حمیده آقایی | رفع موهای اضافه
15191
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15191,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

لیزر موهای زائد صورت

۲۸ شهریور لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

برای از بین بردن موهای زائد صورت روش هایی نیمه موقت وجود دارد که قالبا دردناک بوده و بسیاری از خانم ها هستند که به این روش ها حساسیت دارند و بعد از آن با جوش های  صورت  و یا التهاب زیاد مواجه می شوند . لیزر موهای زائد صورت می تواند با دستگاه های لیزر و توسط متخصص پوست و مو انجام بگیرد.این روش می تواند روند رویش موها را بسیار کند و در صورتی که تعداد جلسات ادامه داشته باشد موها به شکل نیمه دائمی از بین خواهند رفت و بسیار نازک خواهند شد .
پیش از لیزر موهای زائد صورت دقت داشته باشید  که :
چند روز قبل از لیزر موهای زائد نباید موهای صورت خود را با روش هایی که به پیاز مو آسیب می رساند از بین ببرید.
هیچ گونه مواد آرایشی بر روی پوست خود نداشته باشید و پوست خود را تمیز کنید.

%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1-%d9%85%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d8%a6%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa

مزیت لیزر برای موهای زائد صورت

یکی از مهم ترین مزیت های لیزر این است که اشعه تابیده شده توسط لیزر توسط متخصص پوست و مو تنظیم می شود و متناسب با پوست فرد می توان موها ی صورت را از بین برد .
برای اینکه بتوانید نتیجه خوبی از لیزر موهای زائد داشته باشید بهتر است تعداد جلساتی که متخصص پوست و مو برای شما در نظر گرفته است را انجام دهید .
برخی از پوست ها زود تر به لیزر پاسخ می دهند و برخی دیرتر که تشخیص این امر از متخصص پوست و مو برمی آید .
دکتر حمیده آقایی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موهای زائد می تواند در تعداد جلسات کمتری موهای زائد صورت شما را از بین ببرد.
پس از لیزر موهای زائد صورت نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار بگیرید و بهتر است از ضد آفتاب با spf مناسب استفاده کنید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو

بدون نظر

ارسال دیدگاه

یک × پنج =