02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / لیپوماتیک
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

لیپوماتیک

لیپوماتیک

زیبایی اندام برای هر شخصی از اهمیت زیادی برخوردار است.افراد برای اینکه بتوانند به اندامی ایده ال برسند در ابتدا باید به رژیم غذایی خود توجه بیشتری داشته باشند و مقدار تحرک و فعالیت خود را در روز بیشتر کنند.اما در مواردی که هیچ یک از این روش ها برای فرد کارساز نبود می تواند با لیپوماتیک مشکل چربی های خود را برطرف کند. لیپوماتیک شیوه ایی جدید بوده که می تواند بافت چربی را تخریب کند و باعث کاهش سایز این افراد شود . دکتر حمیده آقایی متخصص پوست می تواند در این زمینه شما را یاری کند.
لاغری موضعی با لیپوماتیک برای چه مناطقی استفاده می شود ؟

  • ران
  • بازو
  • شکم و پهلو
  • ساق پا
  • غبغب
  • باسن

لیپوماتیک
لیپوماتیک چگونه انجام می گیرد؟

در لاغری موضعی با لیپوماتیک نواحی مورد نظر در ابتدا مشخص می شوند.سپس این نواحی ضد عفونی می شوند.شکاف هایی در این مناطق ایجاد می شود .این دستگاه دارای قسمتی به نام لوله کانولا است لوله از راه سوراخ های ایجاد شده وارد بافت چرب می شود و با استفاده از حرکت ارتعاشی چربی را تخریب می کند .سپس چربی های تخریب شده توسط مکش و با همان لوله از بدن خارج می شوند .

بهتراست بدانید یکی از مزایای مهم لاغری موضعی با لیپوماتیک این است که می توان از چربی های خارج شده برای جوانسازی پوست با روش تزریق چربی استفاده کرد.چربی ها استخراج شده دوباره درون سرنگ های مخصوصی ریخته می شود وبرای برطرف کردن چین و چروک های صورت و همچنین برجسته کردن برخی از اجزای صورت ماند گونه و لب استفاده می شود.

 

بعد از لیپوماتیک

کاهش سایز در شما بلافاصله بعد از جراحی ایجاد می شود اما شاید مقداری التها ب و یا ورم داشته باشید که این امر طبیعی بوده و بعد از مدتی از بین خواهد رفت .شما همچنین باید از زخم هایی که به وجود آمده مراقبت کنید تا عفونت پیدا نکند.

 

 

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی دکتر حمیده آقایی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

برچسب ها: لیپوماتیک

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهار =