مزوتراپی مو

دسته‌ها

مزوتراپی مو

موزوتراپی مو چیست؟مزوتراپی مو روشی برای بهبودی رشد مو است که باهدف جلوگیری از ریزش مو در آقایان و خانم ها ، افزایش تراکم تشکیل مو و جلوگیری از ریختن و ریزش مو می باشد . با کمک مزوتراپی مو پروتئین ها ، ویتامین ها و سایر مواد مغذی موجود در پوست سر تنظیم می شوند .

مزوتراپی یک داروی مکمل یا یک داروی جایگزین نیست. هدف از این تکنیک ، نزدیکتر کردن مناطق آسیب دیده و منطقه استفاده از دارو است.

چگونه درمان مزوتراپی برای ریزش مو موثر است؟

این روش درمانی برای متوقف کردن ریزش مو ، بهبود کیفیت موهای موجود و فعال کردن رشد جدید موها استفاده می شود. دوزهای کمی از داروهای منتخب توسط سوزن های مخصوص به پوست اعمال می شود. این یک درمان ناحیه ای است که در منطقه درگیر نقش دارد.

درمان مزوتراپی می تواند در دوره های معینی بر روی پوست سر اعمال شود. این روش نسبت به سایر روشهای دارویی معمولی برتر است زیرا این یک درمان بسیار مؤثر با مقدار کمی از دارو است که عوارض جانبی کمتری را به دنبال خواهد داشت.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

نتایج مزوتراپی

داروهای مختلفی که برای رشد مو در MESOTHERAPY استفاده می شود.چند هفته پس از اولین جلسه  فرد می تواند بهبود  در روند رشد مو را مشاهده کند .

پس از شش هفته ، موهای جدید دوباره در مناطق آسیب دیده شروع به رشد می کنند و به طور منظم به ساختار مو تبدیل می شوند. برنامه مزوتراپی باید در یک دوره خاص تکرار شوند.

چه کسانی کاندیدهای خوبی برای مزوتراپی نیستند؟

زنان باردار ، زنان شیرده ، مبتلایان به بیماری ایمونولوژیک ، مبتلایان به سرطان ، مبتلایان به دیابت ، و کسانی که دارای داروهای ضد انعقاد خون هستند ، بیماران مناسبی برای مزوتراپی نیستند.

پیوند مو راه حلی دیگر برای بازگشت مجدد مو

پیوند مو را می توان به عنوان “راه حل دائمی برای ریزش مو” تعریف کرد.پیوند مو یک عمل جراحی است که در طی عمل جراحی در بیمارستان انجام می شود.

عمل کاشت مو ، یک راه حل موثر و دائمی برای افرادی است که طاسی الگوی مردانه را تجربه می کنند، که به آن آلوپسی آندروژنتیک نیز گفته می شود. جدای از اینها ، افرادی که به دلیل انواع بیماری های مو،  دچار ریزش مو شده یا موهای خود را از دست داده اند نیز می توانند با خیال راحت تحت عمل جراحی کاشت مو قرار بگیرند.

تفاوت مزوتراپی و prp

Prpهمراه با چند تزریق پلاسمای غنی شده البته همراه با فاکتر های رشد پلاکتی است، اما در روش مزوتراپی به صورت پی در پی مواد ویتامینی و پرونتئین تزریق می شود .

در طی مزوتراپی کار بر لایه های میانی پوست انجام می شود در حالی در prp هدف کل لایه های پوست است .

هزینه مورد نیاز در روش prp  به نسب بیشتر از مزوتراپی است .

زمان مورد نیاز در روش prp  بیشتر از روش مزوتراپی است .

در حالت کلی باید گفت بهتر است انتخاب روش درمان زیر نظر متخصص پوست در تهران انجام شود . دکتر حمیده آقایی متخصص پوست در تهران بعد از معاینه و بررسی وضعیت فرد مراجعه کنند بهترین روش درمان را انتخاب می کنند .

مدت زمان لازم برای مزوتراپی مو

ریزش مو در افراد مختلف به صورت کاملا متفاوت است بسته به نیاز افراد  تعداد جلسات تعیین شده از 10 تا 30 جلسه متفاوت است .

اما در بیشتر موراد افراد با 10 جلسه مزوتراپی به نتیجه دلخواه می رسند .در جلسات اولیه به صورت فشرده تر مزوتراپی باید در فواصل کمتر انجام شود اما با گذشت زمان باید درمان در فواصل طولانی تر انجام شود .

زمان مورد نیاز در هر جلسه تقریبا نیم ساعت می باشد .

هزینه مزوتراپی

هزینه درمان مزوتراپی با توجه به تعداد جلسات  و همچنین وضعیت مو خود فرد تعیین می شود .  شما می توانید بعد از مراجعه به پزشک و مشاوره با ایشان در رابطه با قیمت مزوتراپی سوال کنید .

دکتر حمیده آقایی ؛ متخصص پوستو مو و زیبایی از روش های جدیدی برای زیبایی استفاده می کند .شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت قبلی از طریق زیر با دکتر آقایی متخصص پوست خوب در غرب تهران ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس: ۴۴۹۶۶۰۲۴

کانال اینستاگرام دکتر حمیده آقایی

کلام آخر

در آخر می توان گفت موها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد، امروزه روش های مختلفی برای جبران حجم از دست رفته مو وجود دارد، که مزوتراپی یکی از این روش هاست . خوشبختانه اکثریت افراد بعد از مزوتراپی نتایج خوبی را مشاهده می کنند. دکتر حمیده آقایی با بهترین تجهیزات سعی می کنند بهترین انتخاب و درمان را برای فرد مراجعه کننده داشته باشند .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 10 =

M
"

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

روزهای کاری

یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه

آدرس

فلکه دوم صادقیه, خیابان اعتمادیان, پشت بیمارستان ابن سینا, ساختمان فدک, پلاک ۲۸, طبقه۴ , واحد ۱۹

ساعت کاری

00:00 – 00:00