مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هیدرودرم

هیدرودرم

هیدروم طی تحقیقاتی که انجام شده است جز روش هایی است که توانسته است پیر شدن پوست را در دست خود گیرد و موجب شود پوست دیرتر از زمان خودش اتفاق بیفتد .در دنیای امروز همه پزشکان درصدد این هستند که با بهترین تکنیک های روز دنیا روند پیری پوست را کاهش دهند و تا حد زیادی از آن جلوگیری کنند که در این مسئله توانسته اند موفقیت های زیادی را دریافت کنند  و  طی تحقیقاتی که انجام شده است توانسته اند روش هیدرودرم را به کار گیرند .

دکتر حمیده آقایی متخصص پوست – مو و زیبایی با تجریباتی که در اختیار دارد تمامی روش های جوانسازی پوست و زیبایی پوست صورت را با بهترین روش و به روز ترین متد انجام می دهد . دکتر آقایی متخصص پوست روش جهت آبرسانی پوست می تواند هیدرودرم را با بهترین نحو و طبق انتظار و متناسب با پوست صورت بیمار انجام دهد . . دکتر آقایی جهت روش های جوانسازی پوست و زیبایی پوست مشاوره های لازم و ضروری را در اختیار بیمار قرار می دهد همچنین شما عزیزان می توانید جهت جوانسازی پوست و مشاوره های لازم و تعیین وقت قبلی با شماره 02144045151 تماس حاصل نمائید .

به دلیل اینکه پوست در معرض آفتاب قرار می گیرد موادآلاینده موجود در هوا و  اضطراب های روزمره و استفاده از مواد آرایشی موجب می شود که پوست آب کافی خود را از دست دهد و سبب خشک شدن پوست شود .  به دلیل رخ دادن همچین مسائلی پوست حالت پیری به خود می گیرد و به صورت یک مریض مشاهده می شود .هیدرودرم روشی است که تاثیرات فوق العاده ای جهت درمان و جلوگیری از این عارضه می باشد .کم آبی و یا خشک شدن پوست یکی از مشکلاتی است که بسیار شایع می باشد ودر هر پوستی بروز می کند اگر چه در پوست چرب دچار کم آبی شود از رعایت نکردن نکات لازم می باشد .  یکی از راه هایی که می توان به وسلیه آن پوست را با نشاط کرد آب رسانی و هیدرودرم می باشد . در این روش به علت اینکه رطوبت کافی به سلول ها می رسد پوست با نشاط می شود و تمامی خطوط سطح پوست کاهش پیدا می کند .

هیدرودرم در چه مواقعی استفاده می شود

 • چین و چروک های نه چندان بزرگ
 • سوختگی که از آفتاب نشات گرفته است .
 • جای اسکار و جراحی
 • پوست هایی که ناهموار هستند
 • کدر بودن پوست
 • منافذ پوست بسته باشند

هیدرودرم چه مزیت هایی دارد

 • از بین بردن سلول هایی که در پوست به صورت مرده هستند و امکان دارد موجب شود رنگ پوست کدر شود .
 • منافذی که باز هستند به وسیله این روش بسته می شوند .
 • شکل صدمه دیده پوست که بر اثر قرار گرفتن در نور آفتاب و بالا رفتن سن موجب شده است کاسته شود .
 • صاف کردن چین و چروک هایی که بر روی پوست رخ داده است .
 • شکل برخی از جوش ها و آکنه هایی که به صورت روزانه هستند بهتر می شود .
 • به وسیله این روش می توان شکل و چهره جوان تری – با نشاط تر – داشت .
هیدرودرم

هیدرودرم

هیدرودرم چگونه انجام می شود

هیدرودرم بسیار خاص و ویژه می باشد که به صورت یک جا در چند سطوح گوناگون کاربرد دارد . در هر مرتبه ای که هیدرودرم انجام شود به وسیله آب – اکسیژن که دارای سرعت زیادی هستند پوست به صورت بسیار زیادی شستشو داده می شود .  این شستشو که به آرامی انجام می شود موجب می شود حفره ها از بسته بودن در آیند و مواد اضافی که به صورت عادی در دراز مدت به وجود آمده اند از بین برند .

 اقداماتی که می بایستی پیش از هیدرودرم انجام داد

کسانی که در طی سال پیشین از داروهایی جهت درمان آکنه مصرف کرده اند مجوز این را ندارند که هیدرودرم را انجام دهند

افرادی که دارای عفونت های پوستی هستند نمی توانند هیدرودرم را انجام دهند .

کسانی که دچار بیماری پوستی هستند که نمی توانند به صورت قطعی آن را درمان کنند همچنین جز کاندیدای مناسبی برای این نوع روش نیستند .

اقدامات پس از هیدرودرم

بعد از اینکه فرد هیدرودرم را انجام داد می بایستی برای این که از پوست خود حفاطت کند از کرم ضد آفتاب استفاده کند . معمولا باید  از کرمی استفاده کند که دارای SPF 30 باشد و می بایستی سعی بر ای داشته باشد که در نور آفتاب به صورت مستقیم قرار نگیرد .

می توان به وسیله کلاه و یا عینک آفتابی از پوست خود مراقبت کرد.

مقالات مرتبط

 

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 17 =