02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / مقالات / پیلینگ شیمیایی پوست
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

پیلینگ شیمیایی پوست

پیلینگ شیمیایی پوست

امروزه برای جوانسازی پوست و زیباسازی پوست از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از راه های جوانسازی و پاکسازی پوست روش پیلینگ شیمیایی است.

پیلینگ شیمیایی پوست

پیلینگ شیمیایی پوست

پیلینگ شیمیایی چیست؟

در اولین مرحله حتما باید در نظر داشته باشید که انجام این روش لایه برداری، زیر نظر متخصص پوست و مو با تجربه انجام شود.

در روش پیلینگ شیمیایی از مواد شیمیایی برای لایه برداری پوست استفاده می شود، در این روش سوختگی و قرمزی خفیفی بر روی پوست ایجاد می شود، که با درمان شدن این سوختگی، و ترمیم آن لایه ای جدید بر روی پوست ایجاد می شود. با انجام روش پیلینگ شیمیایی بر روی پوست خود تحت نظر متخصص پوست و مو، چروک های روی پوست شما به صورت چشم گیری کاهش می یابد، بعد از انجام این عمل شیمیایی و رفع عوارض آن شما شاهد پوستی زیباتر و صاف تر و مقاوم تری از قبل خواهید شد.

انواع پیلینگ شیمیایی پوست از لحاظ عمق

  • پیلینگ سطحی
  • پیلینگ متوسط
  • پیلینگ عمیق

همانطور که مشخص است تفاوت این روش ها در عمق پوست است، که با توجه به مشکلات پوستی شما و پیشنهاد متخصص پوست و مو، یکی از این روش ها انجام می شود، میزان چین و چروک و عمقی بودن لکه های پوستی شما در انتخاب روش پیلینگ پوستی شما تاثیر دارد.

روش انجام پیلینگ شیمیایی پوست

در انجام عمل پیلینگ شیمیایی پوست ابتدا باید پوست به طور کامل پاکسازی شود و هیچ نوع مواد آرایشی ومرطوب کننده بر روی پوست موجود نباشد. سپس با زدن مواد مخصوص شیمیایی لایه ای از پوست شروع به تخریب شدن می کند، بعد از گذشتن زمان مناسب طبق نظر متخصص پوست، مواد از روی پوست برداشته می شود، سپس با زدن کرم آنتی بیوتیک و قرار دادن یک پوشش مناسب بر روی پوست، کمک می شود تا ترمیم پوست انجام گیرد.

میزان درد در پیلینگ پوست چه میزان است؟

میزان درد در پیلینگ شیمیایی پوست، به عمق لایه برداری در روش درمانی بستگی دارد، هرچه میزان عمق در لایه برداری بیشتر باشد احساس سوزش و قرمزی پوست بیشتر می شود. در موارد عمیق لایه برداری بعد از انجام پیلینگ شیمیایی، طبق تجویز متخصص پوست، بیمار از داروهای مناسب استفاده می کند.

زمان مناسب برای انجام پیلینگ شیمیایی

به این علت که بعد از انجام لایه برداری پوست بهتر است اشعه خورشید به پوست صورت شما نتابد، بهتر است این عمل را در پاییز و زمستان انجام دهید.

 

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی دکتر حمیده آقایی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

 

 

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =