از بین بردن خط خنده | جوانسازی پوست | تزریق چربی | تزریق ژل
15209
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15209,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

از بین بردن خط خنده

از بین بردن خط خنده

۰۷ مهر از بین بردن خط خنده

از بین بردن خط خنده

یکی از چروک های عمیقی که در صورت ایجاد می شود اطراف لب بوده و در اثر تحرک  زیاد عضله های این قسمت ایجاد می شود، برای از بین بردن خط خنده راه های مختلفی وجود دارد که متخصص پوست و مو می تواند چروک های شما را از بین ببرد .

در این مرحله که دیگر خط خنده عمیق شده است شما تنها می توانید از روش هایی مانند تزریق ژل و یا تزریق چربی چروک ها را از بین ببرید . خط های خنده باعث می شود سن شما بالاتر نشان داده شود و یا اینکه از زیبایی صورت شما کاسته شود.دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو در ابتدا شما را معاینه می کند و می تواند روشی مناسب را به شما پشینهاد بدهد.

تریق ژل  و یا  تزریق چربی باعث می شود که عمق خط های  خنده برطرف شود و مواد وارد شده به زیر پوست باعث حجیم شدن این قسمت می شود.

از بین بردن خط خنده

آیا تزریق ژل و تزریق چربی در خط خنده روشی دائمی است ؟

شما باید بدانید که این روش نمی تواند برای همشه چروک های این قسمت را بپوشاند زیرا بعد از مدتی جذب بدن می شود و به مرور زمان از اثر گذاری آنها کاسته می شود .معمولا بعد از گذشت شش ماه نیاز است که این روش ها توسط متخصص پوست و مو تکرار شود .

این روش ها دردی نداشته و در صورتی که در مراکز معتبر و متخصصین با تجربه انجام بگیرد عوارضی را برای فرد نخواهد داشت.تنها نکته ایی که باید دقت داشت استفاده از ژل های معتبر و برندهای خوب بوده تا بعد از تزریق دچار جابه جایی و یا گلوله گلوله شدن نشود و در تزریق چربی ،چربی ها از بدن خود فرد گرفته می شود و با بدن فرد سازگاری لازم را دارد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقایی متخصص پوست و مو

شما می توانید برای مشاوره در زمینه لیزر موهای زائد و همچنین روش های جوانسازی پوست به شبکه های اجتماعی دکتر آقایی بپیوندید.

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه

1 × 5 =