02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / مقالات / جوانسازی پوست پشت دست باتزریق چربی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جوانسازی پوست پشت دست باتزریق چربی

 

با افزایش سن تغییراتی در پوست افراد رخ می دهد که چروک پشت دست ها یکی از آن ها است. بطور ژنتیکی میزان چربی بافتی پوست پشت دست ها کاهش یافته و نمای چروکیده ای پیدا می کنند. این چروک ها در پشت دست از زیبایی آن ها می کاهد و بیرون زدگی رگ ها جلوه نازیبایی را در دست به وجود می آورد. برای رفع این مشکل می توان از تزریق چربی استفاده کرد که از  بی خطرترین راه کارهای جوانسازی پوست این ناحیه می باشد. البته تزریق چربی تنها برای جوانسازی پوست افراد مسن استفاده نمی شود، چراکه بعضی از افراد در میانسالی یا حتی در جوانی دارای پشت دست های لاغری هستند. تزریق چربی تا حد زیادی باعث پر به نظر رسیدن پشت دست این افراد شده و واکنش و حساسیتی ایجاد نمی کند.

 

 

تزریق چربی، پیوند بافت چربی به ناحیه مورد نظر بوده که از یک نقطه بدن به آن قسمت انتقال داده  می شود. معمولاً چربی مورد نیاز برای تزریق از نواحی شکم، پهلو و ران که چربی بیشتری داشته برداشته می شود. این روش به عنوان پرکننده و حجم دهنده عمل می کند که حدود 50 در صد از این سلول های انتقال یافته به طور دائم  زنده خواهد ماند.

این تکنیک درمانی بدین صورت انجام می شود که متخصص پوست با وسایل مخصوص و بهداشتی، مقدار لازم ازبافت چربی بدن خود بیمار با بی حسی موضعی خارج نموده و سلول های چربی برداشته شده را آماده تزریق می کند. بعد از آماده سازی، این سلول ها به نواحی مورد نیاز تزریق می گردند.  یکی از مزیت های این روش این است که می توان چربی برداشته شده منجمد کرد تا در صورت نیاز از آن برای تزریق در آینده استفاده شود.

با تزریق چربی به پشت دست ها تسط متخصص پوست و مو، این نواحی ظاهری جوان و زیبا پیدا می کنند.

تزریق چربی در مقایسه با تزریق ژل از مزیت برخوردار است. به این دلیل که در این روش از چربی بدن خود فرد استفاده می شود و سبب ایجاد حساسیت در افراد نمی شود. همچنین دارای عوارض کمتری بوده و نتایج طبیعی تری را به همراه خواهد داشت. ماندگاری تزریق چربی بیشتر بوده و معمولاً دوام آن  بالاتر از یکسال است،البته چربی به دلیل اینکه بافتی زنده می باشد مقداری از آن جذب بدن می شوند.

تزریق چربی می تواند طی چند مرحله به منظور ایجاد حجم و جوانسازی پوست انجام شود. البته باید تحت نظر متخصص با تجربه تزریق صورت گیرد.

 

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + ده =