02144966024 info@doctoraghaei.ir
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

فرم دهی به گونه

فرم دهی به گونه

در صورتی که فرم گونه های خود را دوست ندارید و با صورت شما همخوانی لازم را ندارد و یا اینکه به شکل برجسته نیستند و به صورت فرورفته قرار دارند می توانید از جراحی های زیبایی و یا روش های غیر تهاجمی که توسط متخصص پوست و مو انجام می گیرد استفاده کنید .

شما برای اینکه بخواهید گونه های خود را برجسته کنید می توانید با استفاده از رو شهایی که پر کننده ها به داخل پوست وارد می شود استفاده کنید.

حال این پر کننده های می تواند  یک مواد خارجی مانند ژل های معتبر  باشد و یا اینکه از چربی های بدن خود فرد گرفته شود و در قسمت گونه ها تزریق شود

شما برای اینکه یکی از این روش ها را انتخاب کنید می توانید به متخصص پوست و مو مراجعه کنید و بعد از انجام مشاوره های لازم از یکی از این دو روش استفاده کنید .

فرم دهی به گونه

متخصص پوست می تواند با توجه به نوع پوست جوانسازی و همچنین برجستگی گونه های شما را ایجاد کند .

ژل ها و چریی های گرفته شده از خود بدن به درون سرنگ های باریک ریخته می شود و در عمق خاصی از زیر پوست گونه ها تزریق می شود .

نکته ایی که باید به آن توجه زیادی شود قرینگی در هر دو گونه است. تزریق ژل و تزریق چربی باید  به گونه ایی باشد  که جابه جایی مواد وارد شده حداقل باشد و به هیچ عنوان فرم صورت بر هم نریزد و در صورتی نتیجه تزریق چربی و تزریق ژل منجر به زیبایی خواهد شد که به اندازه کافی گونه ها برجسته شده باشند تا حالتی غیر طبیعی نداشته باشد .

بعد از استفاده از این روش ها به مدت طولانی سر خود را خم نگه ندارید و نگران قرمزی و تورم گونه های خود نباشید زیرا بعد از مدتی از بین خواهد رفت .

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =