کاشت ابرو | مراحل کاشت مو | کاشت ابرو بر روی تاتو | مشاهده نتیجه کاشت مو
15345
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-15345,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

کاشت ابرو

کاشت-ابرو

۰۳ بهمن کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو با هدف پر کردن خط ابرو افرادی که به دلایل متعددی قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند. برای کاشت ابرو از تکنیک‌های همانند کاشت مو سر استفاده می‌شود که در آن مقدار اندکی از موهای بالای  گوش در ناحیه ابرو کاشته می‌شود. این کاشت توسط پزشکان متخصص پوست و مو انجام می‌شود و فقط به ۲ الی ۴ ساعت زمان نیاز دارد.

مراحل کاشت مو

کاشت مو تحت بی حسی موضعی بدون هیچ گونه درد و ناراحتی انجام می شود. متخصص پس از دریافت مو از سر و تفکیک موها از بافت ها در زیر تلسکوپ شروع به کاشت می کند. کاشت مو دقیقا بر روی طرحی که از قبل روی ابرو کشیده شده انجام می شود. این طرح با توجه به درخواست بیمار و همخوانی با فرم و شکل صورت کشیده می شود. کاشت ابرو یک کار تخصصی و در این حال هنری است زیرا با زیبایی صورت فرد رابطه مستقیم دارد.

کاشت-ابرو

کاشت ابرو بر روی تاتو

وجود تاتو در ابرو مانع کاشت ابرو نمی شود و کاشت به صورت مطلوبی انجام خواهد شد. برای ایجاد یک ظاهر کاملاً طبیعی، متخصص درباره زاویه و جهت کاشت مو ابرو در هر طرف و نیز برای هر یک از ابروها به صورت مجزا دقت زیادی به عمل می‌آورد.

مشاهده نتیجه کاشت مو

بعد از اینکه کاشت ابرو انجام شد، شما می‌توانید همان موقع تأثیر آن‌ها را در صورت خود ببینید. مانند حالتی که مو بر روی سر کاشته می‌شود، بیشتر موی کاشته شده در ابرو در ادامه در طول یک دوره تلوژن می‌ریزد و سپس رشد آن پس از گذشت حدود ۳ تا ۴ ماه رشد عادی خود را از سر می‌گیرد. نتیجه نهایی این درمان معمولاً در حدود ۱ سال زمان می برد. اگر شما قصد دارید از عمل کاشت ابرو برای بار دوم  استفاده کنید، جلسه دوم معمولاً در حدود ۸ تا ۱۲ ماه پس از جلسه درمانی اول برنامه ریزی می‌شود.

بهبودی بعد از کاشت ابرو

بعد از اتمام کاشت مقدار کمی التهاب و قرمزی مشاهده می کنید که کاملا طبیعی می باشد . به طور نمونه امکان دارد بیمار احساس خارش در این ناحیه داشته باشد که فقط برای مدت ۱ تا ۲ روز دوام و ماندگاری دارد. به هر حال اگر شما متوجه شدید که این عارضه برای مدت طولانی تر از حالت معمول ادامه پیدا کرده است پزشک خود را در جریان بگذارید، امکان کنترل این خارش با استفاده از پمادها و کرم‌های مخصوص وجود دارد و بیمار می‌تواند از این داروها به صورت موضعی در طول روز و شب برای بهبود عوارض عمل استفاده کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقایی متخصص پوست – مو و زیبایی

بدون نظر

ارسال دیدگاه

هفت + بیست =