02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / تزریق ژل لب / بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

به طور کلی می توان گفت که زیبایی و میل به زیبا تر شدن در انسان ها همواره همیشه وجود دارد و انسان دوست دارد که زیبا تر شود. با پیشرفت علم پزشکی دستیابی به زیبایی و رفع نقص و اشکالات در صورت بسیار آسان تر شده است.
در حقیقت تزریق ژل لب این روزها از سوی بسیاری از دختران و زنان در سنین مختلف مورد استقبال قرار گرفته است. به جهت رشد و گسترشی که این نوع اقدام زیبایی داشته است متاسفانه شاهد حضور و فعالیت بسیاری از پزشکانی هستیم که در این زمینه به ارائه خدمات زیبایی می پردازند بی آنکه تخصص لازم را داشته باشند. بنابراین بسیاری از افراد از ترس اینکه در دام پزشکان غیر متخصص بیفتند، برای انجام تزریق ژل لب می خواهند از بهترین دکتر برای تزریق ژل لب کمک بگیرند.
به همین دلیل نیز تزریق ژل لب، باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

در نوشتاری که در پیش رو دارید بسیاری از معیارهایی که باید در هنگام انتخاب دکتر برای تزریق ژل لب لحاظ کنید را در  اختیارتان قرار می دهیم تا در هنگام گزینش دچار سردرگمی و اشتباه نشوید. با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی بیشتر تزریق ژل لب و بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در تهران بپردازیم.

ضرورت تزریق ژل لب توسط متخصص

در ابتدای مقاله از مهم ترین مسائلی باید مطرح کنیم و شما باید بدان توجه داشته باشید این است که تزریق ژل لب باید حتما از سوی بهترین متخصصین پوست و مو انجام شود. زیرا که این متخصصین در این حوزه تخصص دارای تخصص لازم هستند  و می توانند بهترین گزینه برای روند انجام تزریق ژل باشند.

به گفته دکتر حمیده آقایی، متخصص پوست، مو و لیزر در غرب تهران،« اگر برای تزریق ژل به افراد غیر متخصص مراجعه شود، به دلیل عدم آگاهی این افراد از آناتومی صورت انسان و همچنین امکان استفاده از ژل های نامناسب و بی کیفیت، احتمال بروز عوارض مختلف از جمله بروز واکنش های آلرژیک، بروز زخم در ناحیه تزریق، عفونت، آسیب به بافت لب و … می شود.»

به همین دلیل نیز هرگز برای تزریق ژل به افرا غیرمتخصص و یا آرایشگاه ها مراجعه نکنید زیرا که با تزریق نادرست و استفاده از زل های بی کیفیت ممکن است دچار مشکلات ذکر شده شوید، که این مسئله می تواند خطراتی جدی را برای شما به همراه داشته باشد و مشکلاتی در ظاهر شما به وجود آورد.

نحوه تزریق ژل لب چگونه است ؟

همانطور که می دانید تزریق ژل به لب جهت افزایش حجم لب و رفع نقص و مشکلات لب براب بهبود ظاهر صورت می گیرد.

در طی تزریق ژل لب، پزشک متخصص پوست با در نظر گرفتن فرم صورت فرد با استفاده از سرنگ حاوی ژل مخصوص که موجب افزایش حجم لب می شود، به نواحی مختلف لب ژل تزریق می کند.

تشخیص نواحی که باید تزریق ژل در آن صورت بگیرد توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود و پزشک با توجه به فرم صورت فرد این کار را انجام می دهد.

بهترین دکتر برای تزریق ژل لب چه کسی است؟

به طور کلی می توان گفت که بهترین پزشک برای تزریق ژل لب، کسی است که دارای تجربه، علم و آگاهی کافی در زمینه پوست و زیبایی است و هنمچنین با آناتومی صورت و لب کاملا آشنایی دارد.

در ادامه به بررسی برخی ویژگی های بهترین پزشک برای تزریق ژل لب می پردازیم که بتوانید پزشکی مناسب برای انجام این کار انتخاب کنید.

مهم ترین این ویژگی ها از این قرار است:

استفاده از بهترین مواد ژل برای تزریق در ناحیه لب ها

در حقیقت می توان گفت که تزریق ژل با کیفیت یکی از مسائل مهم در انتخاب پزشک و نتیجه تزریق ژل لب دارد زیرا که استفاده از ژل بی کیفیت ممکن است پس از مدتی کوتاه جذب شود یا در قسمتی از لب جمع شود یا منجر به آلرژی یا عفونت شود.

بسیاری از معتبر ترین پزشکان متخصص در زمینه تزریق ژل لب اقدامی که انجام می دهند این است که حتما از بهترین مواد ژل پر کننده استفاده می کنند.

این اقدام موجب می شود که لب ها بعد از تزریق بهترین و زیبا ترین فرم گیری را داشته باشند و نیز آنکه در نهایت هیچ مشکلی برای سلامت و زیبایی صورت افراد ایجاد نمی شود.

استفاده از بهترین ابزار آلات در روند تزریق

استفاده از تجهیزات و ابزار های استریل و بهداشتی و مناسب برای تزریق ژل لب امری بسیار مهم است که در هنگام مراجعه به پزشک برای تزریق ژل لب باید به این مسئله بسیار توجه کنید؛ زیرا که استفاده از ابزار نامناسب و غیر بهداشتی ممکن است منجر به بروز برخی مشکلات و عفونت ها شود.

یکی از مهم ترین ابزارهایی که برای تزریق ژل لب استفاده می شود سرنگ هایی است که در زمینه تزریق بکار گرفته می شوند. از این رو بهترین دکتر برای تزریق ژل لب اقدامی که انجام می دهد این است که از بهترین ابزاری که در این زمینه لازم است کمک می گیرد.

آشنایی با اصول زیبایی شناختی و رعایت آن در روند تزریق ژل لب

به طور کلی باید گفت که بهترین متخصص برای تزریق زل لب باید باید با اصول زیبایی شناسی کاملا آشنا باشد تا نسبت به ظاهر افراد و فرم صورت و لب های فرد تزریق زل را در ناحیه و قسمت های مناسب انجام دهدغ یزرا که اگر با اصول زیبایی شناسی آشنا نباشد ممکن است که پس از تزریق ژل به لب فرد نتیجه مطلوب را بدست نیاورد و با فرم و ظاهر صورت فرد متناسب نباشد.

همچنین لازم به ذکر است که از جمله مهم ترین ویژگی هایی که دکتر تزریق ژل لب باید داشته باشد این است که بتواند بر طبق تجربه ای که دارد و نیز بر اساس فرم کلی صورت زنان بهترین فرم دهی را برای لب ها داشته باشد. در واقع باید بتواند مشاوره ی دقیقی را در زمینه میزان تزریق ژل لب و نیز نحوه تزریق ژل لب به مراجعین خود داشته باشند. از این رو می توان به موفقیت نتیجه تزریق امیدوار بود و تزریق زل به لب، نتیجه ای بسیار مطلوب داشته باشد و مشکلات و نقص موجود در ظاهر فرد برطرف شود.

دریافت هزینه های تزریق ژل لب به طور معقولانه

به طور کلی همیشه به این صورت نیست که هر چه هزینه بیشتر باشد نار هم مطلوب تر خواهد بود در برخی مواقع ممکن است هزینه های بالا و غیر منطقی با نتایجی نامطلوب همراه باشد.

در حقیقت از دیگر ویژگی هایی که باید در این زمینه مورد توجه قرار دهیم این است که پزشک باید برای انجام تزریق ژل هزینه هایی معقول و منطقی را دریافت کند.

در برخی از موارد شاهد بوده ایم که بسیاری از پزشکان متخصص تزریق ژل لب هزینه هایی را به طور غیر منطقی مطالبه کردند.اما خوش بختانه کم نیستند آمار کسانی که برای انجام تزریق ژل لب هزینه هایی منطقی و معقولی  را دریافت می کنند. پس در حقیقت هزینه بالا و غیر معقول به معنی یافتن نتیجه ای مطلوب نیست.

فعالیت در مراکز درمانی یا مطب های بهداشتی 

در واقع این مسئله به این ویژگی اشاره دارد که باید مرکزی که در آن تزریق ژل لب صورت می گیردر نهایت پاکیزگی و بهداشت باشد تا هیچ گونه آلودگی و بیماری ای به مراجعین منتقل نشود و فرد دچار مشکلات مانند عفونت و برخی بیماری ها نشود.

نمونه کار تزریق ژل لب

نتیجه گیری

در پایان مهم ترین توصیه ای که داریم این است که تمامی معیارها و ویژگی هایی که در بالا ذکر شد را در روند انتخاب دکتر برای تزریق ژل لب مد نظر قرار دهید تا بهترین انتخاب انجام شود و به نتیجه ای مطلوب پس از انجام تزریق زل به دست آورید.

در واقع گزینش دکتر خوب برای تزریق ژل لب در تهران از مهم ترین مراحل است که باید در اولین مرحله از تزریق ژل لب به طور موفقیت آمیز انجام دهید تا نتیجه خوبی برای شما حاصل شود. این شمائید که باید در زمینه زیبایی و سلامت صورت خود بالاترین دقت را داشته باشید تا با مشکلی روبرو نشوید. اگر ساکن غرب تهران هستید و تصمیم دارید که نزد یک متخصص پوست و موی خوب در غرب تهران تزریق ژل انجام دهید، اینجا را کلیک کنید.

دکتر حمیده آقایی

دکتر حمیده آقایی

متخصص پوست , مو , زیبایی و لیزر
عضو انجمن متخصصین پوست ایران و دارای بورد تخصصی پوست و مو

متولد سال ۱۳۵۸ در شهر تهران می باشم. تحصیلات دوره پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۳ در دانشگاه ایران به اتمام رساندم و جهت گذراندن دوره طرح عمومی به مدت ۲ سال در بیمارستان زعیم پاکدشت فعالیت داشتم.
۳ سال اول دوره تخصصی پوست و مو و لیزر را در شهر کرمان و سال چهارم را در بیمارستان تخصصی پوست رازی تهران گذراندم و در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل شدم.
پس از ان به مدت دو سال و نیم در شهرستان شاهرود فعالیت حرفه ای داشتم و از سال ۱۳۹۲ در شهر تهران و اندیشه مشغول به فعالیت هستم.
در حال حاضر نیز در شهر تهران در مطب خصوصی و در کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر موهای زائد و چندین درمانگاه فعالیت دارم.

 

برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط

زاویه دار کردن فک با تزریق ژل

زاویه دار کردن فک با تزریق ژل

زاویه سازی یکی از واژه هایی است که این روزها کاربرد زیادی پیدا کرده است. اگر به کلینیک یکی از بهترین پزشک های زیبایی مراجعه کرده باشید، حتماً با این واژه آشنا هستید. اما اگر دوست دارید که بیشتر در...

تزریق فیلر برای برجسته سازی گونه

تزریق فیلر برای برجسته سازی گونه

تزریق فیلر برای برجسته سازی گونه فرورفتگی گونه را می توان در برخی از بیمارانی که دچارکاهش حجم قابل توجه صورت هستند مشاهده نمود . کاهش بافت چربی ناحیه گونه اغلب سبب چروک خوردن گونه ، عمیق شدن چین های...

تفاوت تزریق ژل و تزریق چربی

تفاوت تزریق ژل و تزریق چربی

تفاوت تزریق ژل و تزریق چربی آیا می دانید تزریق ژل با چربی چه تفاوت هایی دارد؟ در این مقاله قصد داریم به تفاوت های آن بپردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. همانطور که می دانید در این روزها...

انواع ژل های مورد استفاده برای برجسته کردن لب

انواع ژل های مورد استفاده برای برجسته کردن لب

انواع ژل های مورد استفاده برای برجسته کردن لب امروزه استفاده از ژل ها برای برجسته سازی لب بسیار رواج یافته و مورد استقبال قرار گرفته است. به همین دلیل بهتر است که انواع ژل های مورداستفاده در تزریق...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *