02144966024 info@doctoraghaei.ir
دکتر حمیده آقایی / مقالات / بزرگ کردن سینه با تزریق چربی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

یکی از راه کارهای بزرگ نشاندن بعضی از اندام ها و همچنین اعضای صورت، استفاده از تزریق چربی می باشد و این چربی معمولاً، اگر بیمار شرایط آن را داشته باشد، از چربی های موجود در نقاط خاصی از بدن استفاده می شود.

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی که طبیعی تر از سایر روش ها است یک عمل تزریقی محسوب می شود که توسط جراح متخصص انجام می گیرد و در این عمل سینه بیمار بزرگ تر از قبل نشان داده می شود. این عمل  گاهی در بیمارانی که دچار نا متوازن بودن اندازه سینه هایشان می باشد نیز انجام می گیرد. موضوعی که سبب محبوبیت این روش نسبت به پروتز سینه شده این است که در روش تزریق چربی نیازی به وجود جسم خارجی در سینه بیمار نمی باشد. علاوه بر آن در گذشته با رواج گرفتن عمل پروتز در خانم ها گزارشاتی مبنی بر عوارضات و ایجاد حساسیت ها در خانم هایی که این عمل را انجام داده بودند، شدت گرفت که باعث به وجود آمدن انتقادهای زیادی علیه این نوع از عمل شد. در عمل جراحی بزرگ کردن سینه با تزریق چربی توسط متخصص زیبایی دلیل به کارگیری از بافت بدن خود بیمار احتمال عکس العمل نسبت به این عمل وجود ندارد.

البته این روش معایب خاص خودش را دارد. بعضی از این معایب :

  • محدودیت در افزایش سایز سینه
  • عدم تغییر در محل نوک سینه و همچنین عدم اصلاح در افتادگی آن
  • مناسب نبودن برای شکل دهی به سینه به دلیل دارای شکل خاصی نبودن چربی بافت ها دارای
  • با گذشت زمان بافت چربی سفت نمی شود

نحوه تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه

در این روش ابتدا بیمار را با بی حسی آماده می کنند ونقاطی از بدن که قرار است چربی برداشته و به سینه تزریق شود، استریل می گردد. سپس چربی از نقاط مشخص شده ( معمولاً باسن، ران یا شکم ) به روش لیپوساکشن برداشته می شود. چربی برداشته شده با PRP که از خون بیمار جدا شده ترکیب می گردد و بعد به سینه تزریق می گردد.

پس از عمل، بیشتر بیماران با کمی ناراحتی مواجه می شوند واکثراً بیمار دارای کمی درد و التهاب در سینه خود خواهد بود. این درد به طور نرمال بعد از یک هفته برطرف می شود و اما تورم و کبودی در ناحیه بیشتر طول خواهد کشید که این مدت می تواند بین دو تا چهار هفته باشد.

 

 

برخی از خدمات دکتر حمیده آقایی

جوانسازی پوست

تزریق چربی

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

راه های ارتباطی

۴۴۹۶۶۰۲۴- ۴۴۰۴۵۱۵۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر حمیده آقائی

 

 

 

 

آخرین دیدگاه‌ها

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =